Ben Gizem Sırmalı, 23 yaşında, Bulgaristan göçmeni ve normalde Münih’te okumakta olan ama şu anda Singapur’da hem exchange hem staj yapan, hayallerimle yaşayan, fırsat buldukça seyahat eden biriyim. Istanbul Teknik Üniversitesi’nde İşletme Mühendisliği okurken 1 yıllık süre için Münih Teknik Üniversitesi’ne Erasmus’a geldim ve bu Erasmus deneyimim benim hayatımı değiştirdi. İTÜ’den Münih Teknik Üniversitesi’ne Management and Technology bölümüne geçiş yapmaya karar verdim. Benim için çok büyük adım olan bu kararım üzerinde fazlasıyla düşündüm ve canım İstanbul’u İTÜ’yü arkamda bırakıp yeniden, bu sefer İstanbul dönüşüm belli olmadan Münih’e taşındım.

Bana aynı zamanda giso diyebilirsiniz, küçüklüğümden beri sürekli giso, gizo, gizoş, gizmo gibi takma isimlerim oldu ve Giso’ya o kadar alıştım ki blogtada bu ismi kullanmak istedim, çünkü neden olmasın..

Blogu klasik bir gezi rehberi olmasından çok sizinle seyahat, eğitim ve yurtdışında yaşamak konusunda deneyimlerimi paylaşmak için açtım. Öğrenci olarak seyahat etmeyi birlikte deneyimleyelim, seyahat etmek için elimize geçen fırsatları birlikte kullanalım, Almanya ve Türkiye’de eğitim ile ilgili süreçleri ve yaşadıklarımı birlikte yaşayalım istiyorum.

Size yol göstermesini ya da herhangi bir konuda yardımcı olmasını istediğim bu blog tamamen kişisel. Umarım sorularınıza cevap olur ve tutkularınızın peşinden gitmeniz konusunda da size bir nevi ilham olurum.

Sevgiler,

Gizem

Bana ulaşmak için:

0 Paylaşımlar

Write A Comment

Önceki yazıyı okuyun:
Şafşavan Diye Okunur, Masmavi Görünür

Fes’te kısa süre gezintiden sonra o çok merak ettiğim köydeydi sıra: Chefchauen (Şafşavan diye okuyoruz) Bir yer düşünün önünüz arkanız...

Kapat